BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 7907504
nr 790 7504
Golvlampa
med integrerat bord
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:36:28
300 kr
600 kr
450 kr
600 kr
700 kr